צביעת אופנועים וקטנועים

אופנועים וקטנועים חשופים לפגיעות פלסטיקה שונות בין אם כתוצאה מתאונות ובין אם כתוצאה מנפילות או החלקות.
החדשות הטובות עבור בעלי האופנועים הן, שהם לא באמת חייבים למהר ולהוציא סכומי כסף גדולים על קניית חלקים חדשים – הסיבה לכך טמונה בעובדה שבאמצעות שיפוץ וצביעה של חלקי הפלסטיק הפגועים, כמו גם חלקים נוספים, ניתן להחזיר לחלקים הפגועים את המראה החדש והמרשים.

בטרם הליך צביעה של חלקי הפלסטיק השונים באופנועים וקטנועים, נהוג ברוב המקרים לבצע הלחמה של החלקים הפגועים, השלב הבא יהיה שלב ההכנה לצביעה והשלב הסופי יהיה הליך הצביעה עצמו – אשר מבוצע בתנור ייעודי תוך שימוש בצבעים מיוחדים.
בחירת הצבעים תלויה בבעל כלי הרכב, כאשר ניתן לצבוע בצבעים המקוריים או לשנות את הצבעים. 

צביעה שלא כתוצאה מפגיעה
ישנם מקרים בהם בעלי האופנוע או הקטנוע יהיו מעוניינים לצבוע אותו שלא בעקבות תאונה או פגיעה, כשמטרתם תהיה ברוב המקרים לחדש את מראה האופנוע או פשוט רצון לרענן את מראהו באמצעות שינוי של הצבעים הקיימים – גם המטרות הללו יכולות לקבל מענה איכותי באמצעות שירותי צביעת אופנועים מקצועיים – השירות אמור כמובן להיות מותאם לצרכים הפרטניים של הלקוח ולמטרותיו.

תוצאה מושלמת בעלות משתלמת
צביעת אופנועים, צביעת קטנועים וצביעת טרקטורונים אשר מתבצעת בצורה מקצועית תוך שימוש בצבעים איכותיים ובטכנולוגיות חדשניות, תאפשר מחד לחסוך סכומים גבוהים של כסף – עלות החלפת החלקים תהיה גבוהה במידה משמעותית ומאידך להשיב לחלקים הפגועים את היופי והצורה אשר היוו את נחלתם עוד בטרם הפגיעה.

חשוב לציין ששירות של תיקונים פלסטיים כמו גם צביעת קטנועים ואופנועים הוא לא שירות אשר מוצע על ידי כל מוסכי אופנועים. כחלק מכך, בעת בחירת מוסך לאופנועים בחולון, מוסך אופנועים בבת ים ובכל הסביבה, חשוב לשים דגש גם על נושא הצביעה – זאת על מנת להבטיח שתוכלו לקבל את כל השירותים להם אתם עלולים להזדקק תחת קורת גג אחת.

אם גם אתם מעוניינים בשירות של צביעת קטנועים ואופנועים מכל סיבה ועבור כל מטרה, אצלנו ברועי ספיד – מוסך אופנועים ברחובות, תוכלו להיות שקטים בידיעה שהאופנוע שלכם נמצא בידיים טובות. עם ניסיון של שנים רבות בתחום תיקוני האופנועים והקטנועים בכלל וצביעת קטנועים ואופנועים בפרט, אתם עתידים ליהנות מתוצאה איכותית ומרשימה, ומצביעה באיכות גבוהה, אשר תחזיר לאופנוע את היופי והזוהר שאפיינו אותו בתחילת דרכו.

לכל הפרטים אודות צביעת קטנועים ואופנועים, מוזמנים ליצור אתנו קשר.