שלום וברוכים הבאים,

"רועי ספיד אופנועים" הוא מוסך לאופנועים ברחובות אשר הוקם בשנת 1999 ע"י האחים רועי וענב אהרוני והיה המרכז ראשון ברחובות אשר נתן שירות ופתרונות לכלים דו גלגליים לתושבי רחובות נס ציונה, ראשל"צ, חולון והסביבה, אשר עד אז נאלצו לנדוד עם אופנועיהם לעיר הגדולה על כל טיפול או החלפת צמיג, כיום, המצב הוא הפוך ורוכבים רבים מתל – אביב ומרחבי הארץ מגיעים למרכז על מנת לקבל טיפול יסודי ומקצועי ברכב הדו גלגלי.

רועי היה מוכר עוד טרם הקמת המוסך בענף הדו-גלגלי גם בשל היותו מכונאי ראשי במוסך מוטורד שם עבד בצמוד לאלכס ואמיר כשש שנים  עד שהחליט לפרוש ולהקים עסק עצמאי בעיר הולדתו.

ענב היה מוכר לוותיקי הרוכבים עוד מתקופת היותו מוביל טיולי הכביש של מועדון האופנועים הישראלי בשנים 1994-5 וחבר ועד המועדון והדוברות.

המרכז מעניק שירותים נרחבים לכלים דו גלגליים מכל הסוגים תוך שימת דגש על יחס אישי ומתן שירות הוגן, במיוחד לרוכבים צעירים הנמצאים בתחילת דרכם.

המרכז חרט על דגלו מתן שירות אישי, איכותי ומסור ללקוחותיו ולאפשר לכל אחד מהם ליהנות מכתובת אחת מקצועית, לטיפול בכל סוגי התקלות ברכבים הדו גלגליים – החל מאיתור ופיתרון תקלות בסיסיות בקטנועים ועד לתקלות מורכבות אשר יכולים להוות את נחלתם של אופנועים כבדים מכל הסוגים
המרכז בין היתר מסייע בכל הנושאים המשיקים כגון שמאות וייעוץ, תוך מתן תשומת לב, מקצועיות וניסיון רב.

המרכז מסייע בכל נושא לרבות בדיקות לפני קניה, בעיות חשמל, תיקונים לאחר תאונות, טיפולים שוטפים, צביעה, מחלקת מכירות ואביזרים וכל זאת תוך הקפדה על יחס אישי ומתן שירות יסודי ומקצועי.

"רועי ספיד אופנועים" אף מציע שירות של מכירת אופנועים ומהווה ככתובת הנכונה עבור כל מי שמבקש לרכוש אופנועים וקטנועים, מכל הדגמים, חדשים ויד שניה – מי שמתלבט לגבי הרכישה, יוכל לקבל ייעוץ מקצועי אשר יאפשר לו לבצע את הבחירה שתענה על מלוא דרישותיו וצרכיו.

ב"רועי ספיד אופנועים" אנו מחויבים למצוא פתרון לכל תקלה ומעודכנים בכל החידושים העולמיים בתעשייה תוך שימוש בטכנולוגיות הכי מתקדמות באמצעותן יהיה ניתן להמשיך ולהעניק לכלל הלקוחות הקיימים והעתידיים את השירותים הטובים והמקצועיים ביותר האפשריים.

אם אתם מחפשים מוסך לאופנועים ברחובות ואיזור המרכז, גם אם אתם תרים אחר מוסך טרקטורונים או קטנועים ואתם מעוניינים בשירותים אמינים וסופר מקצועיים של מוסך קטנועים בתל אביב – "רועי ספיד אופנועים" יהווה ללא כל ספק ככתובת אחת, מקצועית ונכונה למטרה.

בברכת נסיעה נעימה ובטוחה !